sprzedaz@kuponpartner.pl
 • WYKŁADZINY PODŁOGOWE.

  PONAD 300 SKLEPÓW W POLSCE.

  Pokój dziecięcy, sypialnia, pokój dzienny, kuchnia, łazienka...

 • NAJWYŻSZA JAKOŚĆ, NAJNIŻSZE CENY!

  PRODUKTY DOSTĘPNE W 48H.

  Fachowe doradztwo i montaż.

 • BALKONY, TARASY, OGRODY...

  TRWAŁOŚĆ, HIGIENA, ESTETYKA.

  BEZPIECZEŃSTWO, AMORTYZACJA WSTRZĄSÓW, AKUSTYKA.

KUPON PARTNER - to strona adresowana dla naszych Partnerów handlowych zajmujących się sprzedażą detaliczną wykładzin podłogowych (dywanowych oraz elastycznych), chodników, wycieraczek, sztucznych traw i innych artykułów dekoracyjnych. Ułatwia ona również – dzięki możliwości znalezienia odpowiedniego produktu oraz punktu jego sprzedaży - klientom detalicznym znalezienie odpowiedniego artykułu w optymalnej cenie i najlepszej jakości. Zapewniamy również najlepszą obsługę i fachowe doradztwo w sieci sklepów Dobre Podłogi.

ZAPRASZAMY DO NASZYCH PARTNERÓW HANDLOWYCH W CAŁEJ POLSCE.
Nasze produkty znajdują się w ekspozytorach Kupon Partner.KUPON PARTNER to marka działającej od 1998 roku firmy AB logic Sp. z o.o., specjalizującej się w sprzedaży hurtowej wykładzin podłogowych, chodników, wycieraczek, dywanów oraz innych pokryć i akcesoriów podłogowych. Produkty te dostępne są u naszych 350 Partnerów biznesowych na terenie całego kraju. Dzięki wypracowanej koncepcji sprzedaży wybór i zakup wykładziny, czy też chodnika stał się dla Państwa jeszcze łatwiejszy i wygodniejszy. Nasi najlepsi Partnerzy (lista dostępna na stronie Dystrybucja) zadbają o przekazanie Państwu wszystkich niezbędnych informacji potrzebnych dla prawidłowego doboru produktu, dostosowanego do Państwa potrzeb i możliwości. Pracownicy naszych Partnerów zaprezentują odpowiednią próbkę wykładziny, zadbają o dostarczenie zakupionego produktu oraz dokonają – na Państwa życzenie – jego profesjonalnego montażu. Będąc specjalistami w dziedzinie pokryć podłogowych, w szczególności wykładzin, posiadamy szerokie kontakty z wieloma producentami na świecie i dbamy o to, aby nasza oferta była sukcesywnie uzupełniana o wszelkiego rodzaju nowości. Na stronie Katalog, prezentujemy nasze produkty w wersji fotograficznej wraz z danymi technicznymi i możliwościami zastosowań do różnych pomieszczeń (w zależności od rodzaju używanego przez Państwo wyświetlacza rzeczywiste kolory produktów z naszej oferty mogą nieznacznie różnić się z wyświetlanymi na ekranie). Dbamy o to, aby termin dostawy produktów zamówionych u naszych partnerów był najkrótszy z możliwych – standardowy termin dostawy to 2 dwa dni robocze, a niektóre z nich dostarczymy już w ciągu 24 godzin.
 

ZAPRASZAMY do odwiedzenia naszych PARTNERÓW HANDLOWYCH - zakładka "Dystrybucja" w sieci punktów handlowych Dobre Podłogi.

 
0
0
0

Zobacz nasze produkty

W naszej ofercie znajdą Państwo wykładziny dywanowe, elastyczne, chodniki na żelu, sztuczną trawę oraz wiele innych artykułów podłogowych.

Dystrybucja

Gdzie jestes?

Punkty sprzedaży

Aktualności

Brak aktualności
Brak aktualności

Współpraca


Zapraszamy do współpracy zarówno sklepy detaliczne i sieci handlowe oferujące produkty wyposażenie wnętrz, jak i podmioty zajmujące się montażem wykładzin. Nasza oferta zadowoli wszystkich zainteresowanych wykładzinami domowymi, obiektowymi, sportowymi i innymi o przeznaczeniu specjalnym.

Oferujemy dowolnie konfigurowane zestawy szafek-prezenterów z próbkami wykładzin, wraz z ich stałą aktualizacją i serwisem dokonywanym przez wyspecjalizowanych handlowców. Podpisanie umowy z naszą Spółką daje pełny dostęp do stanów magazynowych oraz umożliwia uzyskanie specjalnych upustów.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą w ramach programu KUPON PARTNER, prosimy o wysłanie danych kontaktowych na adres: sprzedaz@kuponpartner.pl

Zapisz się teraz do naszego newslettera.

Podaj swój adres e-mail

Napisz do nas!

Odwiedź nas!

AB logic Sp. z o.o.

Adres:95-010 Stryków, Smolice 1M, hala G Telefon: +48 42 6893560 E-mail: sprzedaz@kuponpartner.pl

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 09:00 do 17:00 Sobota: Zamknięte Niedziela: Zamknięte